site ilaçlama

site ilaçlama

Site ilaçlama ve de apartman ilaçlama yapılmadan  önce konusunda uzman olan  teknisyenlerimiz uygulama yapılan alan içerisinde ve çevresinde ön keşif yapmaktadır. Yapılan keşif sayesinde sorun yerinde tespit edildiği için birebir çözüm önerileri üretilir  ve de ilaçlama uygulamasından alınacak olan verim maksimum seviyeye çıkartılır.

Bu tarz toplu yaşam alanlarının ilaçlanması ciddi bir mühendislik bilgisi gerekmektirir.  Site gibi toplu yaşam alanlarında görülen haşere ve kemirgen sorunlarında kalıcı çözümlere ulaşabilmek için iyi bir gözlem ve tetkik yapılmalı sorunun kaynağı tespit edilmelidir. Unutulmamalıdır ki profesyonel olarak ön keşif çalışması yapılmayan site ilaçlama ya da apartman ilaçlaması sonucunda maalesef sorun daha da kronikleşmekte ve haşeeler iaçlara karşı bağışıklık kazandıkları için de maliyetler artmaktadır.

Daire içlerine yapılan ilaçlamalar neticesinde sorundan kurtulmak geçici olarak mümkün olsada bina içresinde var olan zararlı oluşumuna karşı önlem alınmadığı takdirde haşerelerin daire içerisine girmesi engellenemeyecek doğal olarak kalıcı çözümlere ulaşılamayacaktır.

Bu yüzden apartman ve de sitelerinizin ortak kullanım lanalarını periyodik aralıklar ile ilaçlama yaptırmanızı öneririz. İstanbul Kimya İlaçlama olarak bina ve de site ilaçlama konularında her türlü sorularınızı yanıtlamak için sizleride ücretsiz ön keşif hizmetlerimizden yararlanmaya davet ediyoruz.