otel ilaçlama konusunda profesyonel çözümler

Oteller ya da pansiyonlar gibi insanların bir arada bulundukları toplu yaşam alanları haşere ve de kemirgenler için oldukça uygun olan yaşam alanlarıdır. Bu tarz alanlar içerisinde oldukça rahat yuvalanırlar. Kronikleşen sorunlara sebebiyet verirler.

Otel ilaçlama ve kemirgen mücadelesi  yaptırmadan önce konusunda uzman olan mühendisler tarafından alanın yapısı ve de çevresel etkiler yerinde incelenmeli var olan haşere cinsine uygun olan insektisit seçimi yapılmalıdır.

Otel ya da pansiyon tarzı toplu yaşam alanlarını daimi olarak hijyenik tutmak oldukça zordur. Bunun sebebi ise haşerelerin ve de kemirgenlerin bu gibi alanlar üzerinde  gıda ve sıvı gibi hayati ihtiyaçlarını karşılamaları çok daha kolay olmasıdır. Buna bağlı olarak bu alanlarda haşerelerin üreme ve yayılma  hızları da çok daha yüksektir.

Dikkat; Oteller ve de pansiyonlar  farklı ülkelerden gelen insanları misafir eden toplu yaşam alanları oldukları için bu tarz sorunar çok daha tehlikeli  boyutlara ulaşabilmektedir. Konukların eşyaları ya da kendileri aracılığı ile farklı ülkelerden kronik ya da bulaşıcı hastalık ve virüslerin işletmeniz içerisinde yayılması mümkün olabileceği için otel ilaçlama ya da pansiyon ilaçlama mutlak suretle profesyonel firmalar tarından konusunda uzman eğitimli personeller aracılığı ile yapılmalıdır.İstanbul Kimya İlaçlama vermiş olduğu ücretsiz ön keşif hizmetleri sayesinde sizlere en uygun ve kalıcı çözüm önerilerini sunmaktadır.